Zázračná semena konopí Divine OG Kush

Divine OG Kush

OG Kush je elitní odrůda marihuany pocházející z Kalifornie v USA. Pěstitelé z Divine Seeds si nedávno vytvořili vlastní verzi této slavné odrůdy a pojmenovali ji Divine OG Kush.

Divine OG Kush je velice slibná indica-dominantní rostlina s omamnou vůní motorové nafty, která produkuje špičkové výnosy a obsahuje až 26 % THC!!

Tato výborná rostlina je sice trochu náročnější na pěstování, ale pokud se pro ni rozhodnete, odmění vás opravdu velkými výnosy (750 až 900 gramů na metr čtvereční). Hodí se pro venkovní i vnitřní pěstování a dobře snáší tréninkové metody ScroG, SoG nebo FIM. Toto konopí není obzvláště citlivé na hmyzí škůdce, ale jeho husté a obrovské palice bude nutné chránit před nadměrnou vlhkostí a zatuchlým vzduchem. V interiéru kvete přibližně 63 dní a venku bude připraveno ke sklizni do konce října.

Samotné kouření odrůdy Divine OG Kush je parádně euforický zážitek, který vydrží účinkovat 2 až 3 hodiny. Tento model je převážně relaxační jako klasická indika, ale má i znatelný podíl sativy, který ve vás povzbudí kreativitu a komunikaci. Nejvhodnější je pro odpolední/večerní konzumaci.

nabídka Divine SeedsFeminizované3 kusy 414 
nabídka Divine SeedsFeminizované6 Kusů 815 
nabídka Divine SeedsFeminizované9 kusů 1189 

Popis

Původ: Divine seeds semena konopíAfghánistán

Genetika: 15% sativa / 85% indica

Doba květu: 61 až 63 dní

Obsah THC: 26 %

Výnos: 750 až 900 gramů na metr čtvereční

Výška: 150 až 200 cm

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí