Levná semena marihuany DO-G

DO-G

DO-G je skvěle vyvážený konopný hybrid od SeedBanky Ripper Seeds, který se vyznačuje skvělou chutí a parádním efektem. Tato novinka patří do limitované edice konopných semen a byla vyšlechtěna křížením prvotřídních amerických odrůd White Fire OG a Do-Si-Dos.

Říká se, že konopné hybridy nemají příliš kontrastní efekt, ale pokud si tento model opravdu vyzkoušíte, možná zjistíte, že i vy patříte mezi velkou skupinu kuřáků, kterým tento fakt vyhovuje. DO-G totiž opravdu není příliš stimulující, ale zase umí parádně zvednout náladu a zároveň uvolnit vaši mysl i tělo. Po pár hitech se budete cítit jako opilý a nebudete se schopni přestat usmívat. Takto skvěle vyvážený efekt má navíc vysokou terapeutickou hodnotu a výborně se hodí například pro navození hlubokého a klidného spánku. Sportovcům a těžce pracujícím lidem také pomůže uvolnit svalstvo po intenzivní námaze, nebo bězích na dlouhé vzdálenosti.

K tomuto velice příjemnému efektu si ještě přidejte intenzivní vůni a nakyslou, lehce zemitou příchuť s příměsí nafty, která perfektně ladí s čerstvým šálkem kávy a slanými dobrůtkami.

DO-G také produkuje vysoké výnosy a kvete jen 60 až 65 dní. Jde o opravdu vynikající konopí, které určitě vyzkoušejte…

nabídka RipperFeminizované1 kus 238 
spinner
nabídka RipperFeminizované3 kusy 714 
spinner
nabídka RipperFeminizované5 kusů 1090 
spinner

Popis

DO-G

Genetika: White Fire OG  X Do-si-dos (50% sativa / 50% indika)

Doba květu: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: v polovině října

Výnos: vysoký

Efekt: povznášející a uklidňující

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

,

CBD