Dobrá semínka marihuany pro milovníky sativ Dream Berry

Dream Berry

SeedBanka Female Seeds vám představuje špičkovou odrůdu feminizovaného konopí, kterou trefně pojmenovala Dream Berry.

Tento velkolepý sativa-dominantní hybrid produkuje krásně husté a velké palice a má přímo fenomenální výnos. Venku dokáže vyrůst do gigantické výšky (až 4 m), snadno se pěstuje, je velmi nenáročný na údržbu a dokáže vyprodukovat až 1500 gramů excelentního konopí na jednu rostlinu (výše výnosu je přímo úměrná jeho výšce).

Dream Berry má nádhernou vůni, která je jemná, sladká a ovocná – stejná, jako mají její rodiče z linie Blueberry.

Nenechte se však zmást jejím jménem. Tato holka vás totiž nenechá upadnout do snového světa, jako to dělají některé indiky. Dream Berry totiž vyvolává opravdu skvělý společenský efekt, který je velice zábavný, zejména pokud ji budete sdílet se svými přáteli. Je to prostě fantastická sativa s kreativním, stimulujícím, energickým a povznášejícím účinkem. Kromě toho umí také utlumit bolesti, uklidnit nevolnost a zahnat deprese.

Dream Berry si můžete vypěstovat venku i uvnitř, kvete přibližně 9 týdnů a pokud ji budete pěstovat venku, bude připravena ke sklizni začátkem října. Pěstitele z Female Seeds však doporučují, abyste rostlinu chránili před deštěm a celkově se pokud možno vyhýbali vlhkému prostředí, protože její husté a kompaktní květy nejsou moc odolné proti plísním.

Tato špičková konopná semínka můžeme vřele doporučit všem milovníkům sativ!

nabídka Female SeedsFeminizované4 kusy 855 
spinner
nabídka Female SeedsFeminizované10 kusů 1944 
spinner

Popis

Genetika: (Blueberry x Haze) x Nev Haze x Blueberry Cheesecake 

 

Female Seeds semena marihuany

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí