Skvělá semena lahodné marihuany Dreamberry Auto
skvela-semena-lahodne-marihuany-Dreamberry-Auto-4skvela-semena-lahodne-marihuany-Dreamberry-Auto-3skvela-semena-lahodne-marihuany-Dreamberry-Auto-2

Dreamberry Auto

Semínka konopné odrůdy Dreamberry Auto vznikla ze světově proslulého konopí Medicinal Blue Dream a super šťavnatého Berry Rydera.

Z těchto špičkových semen vám za 70 až 75 dní od vyklíčení vyroste krásně kompaktní rostlina, která se výborně hodí do pěstebních systémů SCROG nebo kamkoli, kde potřebujete slušný výnos z poměrně malého pěstebního prostoru. Dreamberry Auto produkuje pěkně husté palice, které se v denním světle nádherně lesknou díky vysokému obsahu pryskyřice.

Dreamberry Auto je sativa-dominantní rostlina, která obsahuje až 20 % THC a vyvolává vysoce inspirativní a tvůrčí efekt s příjemně povznášejícím účinkem.

Pokud její voňavé květy správně vysušíte, ucítíte v nich velice příjemnou vůni čerstvě natrhaného ovoce. Při jejich spalování se pak bude uvolňovat krásně hustý kouř, který je přímo skvělý: má sladko-kyselou chuť borůvek s lehce kořeněnými tóny, které vám v ústech přímo explodují.

Dreamberry Auto je výborné spojení dvou špičkových genetických linií a určitě stojí za vyzkoušení.

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 529 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 799 
spinner

Popis

Genetika: Medicinal Blue Dream x Berry Ryde

Doba květu: 70 až 75 dní od vyklíčení semen

Výnos: 300 až 350 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 20 %

Obsah CBD: méně než 1 %

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí