Seménka velice sladkého konopí Dulce de Leche
seminka-velice-sladkeho-konopi-dulce-de-leche-4seminka-velice-sladkeho-konopi-dulce-de-leche-3seminka-velice-sladkeho-konopi-dulce-de-leche-2

Dulce de Leche

Dulce De Leche je lahodně sladká odrůda samonakvétacího konopí od SeedBanky VIP Seeds.

Tato skvělá indica-dominantní rostlina vznikla křížením velmi sladké španělské odrůdy Cream Caramel a Maple Leaf Indica, což je robustní starodávná odrůda z regionu Hindu Kush v Afghánistánu.

Dulce De Leche jedinečné aroma a extrémně sladkou chuť s náznaky kadidla a citrusů. Její chuť je tak lahodná, že jakmile ji jednou vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít na vaší zahrádce pěstovat něco jiného 🙂

A to není vše. Obsahuje 17 až 20 % THC a navozuje velice silný efekt s dlouhotrvajícím účinkem, který vám dokáže výborně pozvednout náladu.

Je to perfektní model pro každého pěstitele, který má rád sladké konopí a pokud mezi takové pěstitele patříte, zamilujete se do ní po prvním hitu.

Semínka konopí odrůdy Dulce De Leche budou připravena ke sklizni za pouhých 55 až 60 dnů od vyklíčení a můžete je snadno pěstovat jak venku, tak i uvnitř.

V interiéru vám dokáží vyprodukovat až 350 gramů velice lahodného a silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

A pokud si je zasadíte venku, vyprodukují přibližně 30 až 60 gramů na jednu rostlinu.

 

nabídka VIPSamokvetoucí3 kusy 439 
spinner

Popis

Genetika: Cream Caramel x Mapple Leaf x Ruderalis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí