Dutch Passion Blue Auto Mazar

Semínka odrůdy Blue Auto Mazar byla stvořena ze dvou legendárních konopných rostlin (Auto Blueberry a Auto Mazar), jejichž křížením vznikl výnosný a extrémně silný samonakvétací hybrid.

Jedná se o nejlepší samonakvétací konopí, které lze v současnosti sehnat, a troufneme si i tvrdit, že ho ani v budoucnu hned tak nějaký automat nepřekoná. Blue Auto Mazar se totiž velice snadno pěstuje, produkuje parádní výnosy (na automat) a bude připraven ke sklizni za pouhých 75 dnů od vyklíčení semen. Navíc má omamné zemité aroma s příměsí koření a pepře.

Blue Auto Mazar dorůstá průměrné výšky 80 až 100 cm a potřebuje ke svému plnému rozvoji dostatečně velký prostor, protože se rád roztahuje do šířky. Průměrný pěstitel získá z této rostliny 100 až 150 gramů špičkového konopí z jediné rostliny, ale těm nejzkušenějším pěstitelům se může podařit získat i více než 200 gramů.

Blue Auto Mazar má také velmi intenzivně sedativní efekt, který se snadno vyrovná i těm nejsilnějším indikám. Můžete se těšit na perfektní rauš, jenž u vás vyvolá silný pocit štěstí a radosti.

Dutch Passion-growmart-growshop

nabídka Dutch PassionSamokvetoucí100 kusů 11190 
spinner
nabídka Dutch PassionSamokvetoucí3 kusy 810 
spinner
nabídka Dutch PassionSamokvetoucí7 kusů 1689 
spinner

Popis

Blue Auto Mazar

Genetika: Auto Blueberry X Auto Mazar (75% indika / 25% sativa)

Doba růstu: 75 dní od vyklíčení semen

Výška: 80 až 100 cm

Výnos: 100 až 200 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 18 až 21 %

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí