Desfran-dutch-passion-growmart-growshop

Dutch Passion Desfrán

Jedná se o legendární varietu známou v Jižní Americe, která získala řadu ocenění na nejrůznějších festivalech. Varieta Desfrán vznikla vzájemným křížením variet Destroyer, které byly původně získány zkřížením Mexican Oaxaca, Colombian Punto Rojo a Meao Thai, a cestu k Dutch Passion si našla díky Albertovi z Argentiny. Alberto patří mezi špičkové pěstitele a znalce konopí, a také je vlastníkem časopisu Haze Magazine. Naším prvním společným projektem bylo právě představení variety Desfrán v Evropě.

Během vegetativního růstu potřebuje Desfrán málo živin. Dobře roste v zemi, zejména má-li dostatek prostoru pro kořeny, bude ale energicky růst i při využití ostatních pěstebních metod. Desfrán je 100% sativa, může tedy dosahovat velké výšky a vytvářet dlouhé postranní výhonky, které velmi rychle zaberou volný prostor či prostor dostupný v pěstírně. Během období vegetativního růstu může stonek po promnutí vydávat intenzivní, ovocné aroma.

Během období květu se rostlina dále vytahuje do výšky, která se může až ztrojnásobit. Jedná se o varietu s hojným množstvím pryskyřice, která je vhodná pro pěstební metody SOG a SCROG a pro nástup kvetení potřebuje 9-10 týdnů. Má ovocné aroma připomínající hrušky a zelená jablka. Chuť lze přirovnat k hruškovému karamelu s nádechem grepu a melounu.

Na odrůdu sativa produkuje Desfrán neobvykle husté a kompaktní květy, které po usušení vypadají jako borové šišky s glazurou.

V případě časné sklizně lze získat materiál s výrazným cerebrálním účinkem, který vyvolává psychedelické high, naopak při pozdní sklizni uživatel obdrží sladší chuť a účinky, které jej zcela „odrovnají“. Desfrán patří mezi nejlepší variety, s jakými se Alberto kdy setkal. A my samozřejmě doufáme, že stejným způsobem osloví i vás.

 

Cannabis Cups:
2009    Copa Del Plata           1st Outdoor      Iván
2011    Masters Córdoba        1st Outdoor      Hansen
2011    Masters Córdoba         2nd Outdoor    Chirry
2011    Copa del Mar               Champion        Alberto
2012    Copa Río de Janeiro    Most Potency  Alberto
2012    Copa Río de Janeiro    Most Flavor     Alberto
2012    Copa Cannabiscafé     Most Potency   Mr Cultivo
2013    Copa Del Plata             2nd indoor       Alberto
2014    Copa C.A.B.A.             2nd indoor        Lio

Genotyp:

Destroyer

 

Dutch Passion-growmart-growshop

nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 2190 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované3 kusy 735 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1190 
spinner

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Ocenění