konopná semínka Frisan Dew

Dutch Passion Frisian Dew

Frisian Dew je silná a velice odolná rostlina, která produkuje „boží“ výnosy a získala několik významných ocenění v konopných soutěžích.

Tato úžasná odrůda hybridního konopí má příjemně svěží ovocnou chuť i vůni. Její fenotypy mohou někdy připomínat lesní ovoce s jemnými citrusovými tóny a jindy v ní zase objevíte vůni borovice, nebo lehký závan levandule. Jedinečný terpenový profil tohoto modelu vám zaručí opravdu příjemný požitek z kouření, nebo vaporizace.

Frisian Dew navíc velice rychle kvete, takže její parádní konopíčko můžete sklízet po pouhých osmi týdnech kvetení. Také má nádherné světle fialové zabarvení, které se mezi konopnými hybridy hned tak nevidí.

Frisian Dew pochází z provincie Frísko na severu Nizozemí. Od doby, co se objevila na konopném trhu, se díky své spolehlivé genetice těší obrovské a neutuchající popularitě. Sice se příliš nehodí pro pěstování pod umělým osvětlením, ale na venkovních záhonech a ve sklenících je to naprostá bomba. Za optimálních podmínek totiž může dosáhnout skutečně enormních rozměrů (dorůstá až 3,5 metrů nejen do výšky, ale i do šířky).

Je to opravdu parádní marihuana s ne příliš silným, ale zato o to příjemnějším efektem, který je povznášející, rozveselující, a zároveň uvolňující.

nabídka Dutch PassionFeminizované3 kusy 716 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1151 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 2015 
spinner

Popis

Frisian Dew

Genetika: Super Skunk X Purple Star (50% indika / 50% sativa)

Doba kvetení: 8 týdnů

Kdy sklízet venku: začátkem října

Obsah THC: střední

Ocenění: V roce 2008 vyhrála 1. místo v soutěži Highlife Cup, Nizozemí. V roce 2018 obsadila 3. místo v kategorii „Dutch Hash“ (Homegrown Cup)

Silná a odolná rostlina vhodná do všech podnebných pásem, vysoce odolná vůči plísním.
Má extrémně vysoké výnosy a nádherné fialové zabarvení.
Už řadu let patří k nejoblíbenějším odrůdám.

 

Dutch Passion-growmart-growshop

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

THC

CBD

Ocenění

Léčivé konopí