Orange Hill Special - growmart
OHS Tang3Orange-hill-special-dutch-passion-01P4SNosZOrange-hill-special-dutch-passion-02Orange-hill-special-dutch-passion-03Orange-hill-special-dutch-passion-04Dutch Passion ComPassionDutch Passion ComPassion 8Dutch Passion ComPassion 9Dutch Passion ComPassion 11Dutch Passion ComPassion

Dutch Passion Orange Hill Special

Orange Hill Special je výjimečný výběr Orange Skunku, který je novým přírůstkem v naší rodině „Orange“. Tato varieta vznikla za využití genetiky z našich velice oblíbených variet Orange Bud a Californian Orange, tedy dvou variet z 80. let, které jsou našimi zákazníky stabilně žádané. Šlechtění probíhalo po šest generací, aby vznikl stabilní a silný Orange Skunk se spoustou oranžových chloupků při sklizni, velkorysým výnosem a citrusovou příchutí. Zastoupení indica a sativa je 50% : 50% , což ve výsledku znamená skvělé high se solidním a příjemně uvolňujícím efektem body stoned.

Rostliny bývají typicky kratší, dorůstají zhruba do výšky 1 metru, a na postranních výhoncích mají spousty lepkavých palic. Tato varieta z celé naší rodiny Orange snad nejvíce vypadá jako keř a nabízí nejlepší výnosy. Zpočátku má být přísun živin uměřený, v květu dokáže ale využít značnou dávku živin a sklízet se dá za 8-9 týdnů. V teplém klimatu dozrává při pěstování venku zhruba v polovině října (na jižní polokouli v polovině dubna). Výnosy jsou velkorysé a mohou dosahovat až 450 g z dobře narostlé rostliny. Tuto varietu lze fanouškům rodiny Orange vřele doporučit, a stejně tak i každému – jako jednoznačně speciální s bohatým výnosem. Na jejím vývoji a produkci pracoval stejný šlechtitel, který vytvořil variety jako Power Plant, The Ultimate, Skunk #11, Euforia a Master Kush.

K dostání i v regulár verzi.

Genotyp:

Orange Bud x California Orange

Dutch Passion-growmart-growshop

nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 2059 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1099 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované3 kusy 670 
spinner
nabídka Dutch PassionRegulérní10 kusů 1449 
spinner