Dutch Passion StarRyder

Velmi úspěšná odrůda konopí StarRyder vznikla z dlouholetého projektu, na kterém společně pracovaly SeedBanky Dutch Passion a Joint Doctor.

StarRyder je velmi silné samonakvétací konopí, které vzniklo křížením výjimečného klonu odrůdy Isis od Dutch Passion a tajemného automatu od Joint Doctor. Výsledkem je vynikající konopný hybrid, který dorůstá nízkého vzrůstu, a přesto dokáže vyprodukovat vynikající výnosy.

Tato konopná holka vypadá jako malý vánoční stromeček. Tvoří velké palice hojně pokryté pryskyřicí a dosahuje průměrné výšky kolem 50 cm. Snadno se pěstuje a začínajícímu pěstiteli dokáže vyprodukovat 45 až 100 gramů vysoce kvalitní marihuany na jednu rostlinu. Zkušení pěstitelé samonakvétaček však mohou snadno dosáhnout výnosu nad 100 gramů na jednu rostlinu a při použití hydroponie mohou ti nejlepší pěstitelé dosáhnout výnosu nad 200 gramů na jednu rostlinu.

StarRyder navíc obsahuje až 19 % THC, má příjemně sladkou chuť a vyvolává rychle nastupující efekt, který se svou silou snadno vyrovná klasickému feminizovanému konopí.

Dutch Passion-growmart-growshop

nabídka Dutch PassionSamokvetoucí100 kusů 11190 
spinner
nabídka Dutch PassionSamokvetoucí3 kusy 770 
spinner
nabídka Dutch PassionSamokvetoucí7 kusů 1590 
spinner

Popis

StarRyder

Genetika: Isis X Autofem

Doba růstu: 11 až 12 týdnů od vyklíčení semen

Výška: 50 až 100 cm

Výnos: 100 až 150 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 15 až 19 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD