Limitovaná semena konopí - Ethiopia x Malawi Regular Seeds

Ethiopia x Malawi Regular Seeds

Ethiopia x Malawi je pravá tropická sativa z limitované edice konopných semen SeedBanky Ace Seeds. Tato regulérní semínka byla vypěstována z čistých afrických sativ, které jsou samy o sobě energické a produktivní, ale jejich kombinací vzniklo konopí s dříve neviděnými vlastnostmi.

Tato konopná holka připomíná svým vzhledem spíše etiopské než africké konopí. Je vysoká, štíhlá, robustní, pružná, a má i středně velké mezi-uzlové vzdálenosti, díky silnějšímu vlivu mateřské odrůdy Malawi Killer. Její palice mají všechny žádoucí vlastnosti afrických sativ: jsou velmi krásné, dlouhé, tenké, a mají jemné etiopské pestíky, které se rodí z bohaté, husté, a velmi pryskyřičné květinové struktury. Na svou velikost a robustní strukturu má poměrně malé listy, což je taktéž typická vlastnost malawijských zabijáků. Jelikož je to pravá tropická sativa, má samozřejmě i delší dobu kvetení, takže se u nás hodí spíš jen do interiéru, což je trochu škoda, protože za správných podmínek (silné světlo a vysoké teploty) může tato rostlina přinést opravdu obrovské výnosy. Takže pokud vlastníte vhodný skleník, rozhodně vám doporučujeme ho využít.

Ethiopia x Malawi Regular má také velice silný účinek po vzoru pravých afrických sativ. Efekt by se dal nejlépe popsat jako cerebrální, energetický, psychedelický, a zároveň dlouhotrvající. Správně vysušené palice mají sladce citrusové aroma s příměsí santalového dřeva a kadidla. Je to opravdu špičkový model, speciálně vytvořený pro milovníky silných a vysoce výnosných afrických sativ.

nabídka AceRegulérní5 kusů 738 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1319 
spinner

Popis

Ethiopia x Malawi Regular SeedsAce seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Genetika: Ethiopian X Malawi Killer (sativa-dominantní)

Doba kvetení: 84 až 91 dní

Kdy sklízet venku: začátkem listopadu

Obsah THC: 14 až 20 %

Obsah CBD: 0.1 %

Příchuť: citrus, kadidlo, santalové dřevo

Efekt: cerebrální, energický, dlouhotrvající, silný, psychedelický

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi