Výborná semínka konopí čisté sativy Ethiopian

Ethiopian

Ethiopian je čistá tropická sativa od SeedBanky Ace Seeds.

Tato výborná rostlina produkuje krásné palice s klasickým dřevitým aroma, ve kterém ucítíte doteky citrusů a pižma.

Navozuje středně silný efekt s cerebrálním, povznášejícím a velmi pozitivním účinkem. Parádně zlepšuje náladu a vrátí vám úsměv na tvář.

Ethiopian je vysoce ceněný milovníky sativ, kteří hledají aktivní, společenský a pozitivní model, který vám nepřivodí paranoiu ani duševní či tělesné těžkosti.

vynikající odolnost proti vlhkosti, plísním, větru a teplu.

Genetické analýzy provedené v laboratořích Phylos ukazují, že tato etiopská odrůda obsahuje velmi neobyčejný genotyp, který má jen mírnou genetickou variabilitu.

Ethiopian se velmi doporučuje pro pěstění systémem SCROG díky svému vynikajícímu výnosu z bočních větví.

Celkově je to velmi zajímavá sativa, která produkuje vysoké výnosy a má silně energizující účinky.

Semínka konopí odrůdy Ethiopian kvetou 13 až 14 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

nabídka AceRegulérní5 kusů 669 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1079 
spinner

Popis

Genetika: 3. generace čisté etiopské sativy

THC: 6 – 12 %
CBD: 0.05 %
CBG: 0.6 %

Terpénový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství alfa pinenu, následované trochu menším množstvím beta myrcénu, ​​trans ocimenu a beta pinenu a malé množství limonenu a terpinolenu. Sesquiterpenes: hlavně beta-caryophyllen, následovaný alfa-humelenem a malé množství trans-nerolidolu.

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí