Skvělé konopné osivo Expert Haze

Expert Haze

Expert Haze je téměř čistá sativa, která se proslavila zejména svým extrémně euforickým a silně psychoaktivním účinkem. Tato konopná holka vznikla z legendárního Super Silver Haze, jenž bylo kříženo s vynikající odrůdou Laos.

Super Silver Haze je konopná legenda, o které jste už jistě slyšeli, a Laos je stoprocentní sativa z Laoské lidově demokratické republiky, což je stát v jihovýchodní Asii, který sousedí s Vietnamem, Kambodžou, Thajskem a Čínou. Konopí se v Laosu pěstuje po staletí, a i přesto, že je v současnosti nelegální, je stále široce dostupné. Zejména v turistické oblasti Vang Vieng je konopí otevřeně prodáváno v barech i restauracích. V menu tu naleznete tradiční „šťastnou pizzu“ a mnoho jiných pokrmů, které vás zaručeně rozveselí. Díky otevřenosti tamní společnosti se stal Vang Vieng známou turistickou destinací, kde můžete ochutnat nejenom konopí, ale také psychedelické houbičky nebo opium.

Expert Haze je pěkné rozvětvená rostlina s relativně krátkou dobou květu, která produkuje velmi vysoké výnosy. Je to ideální sativa pro pěstování venku i uvnitř, dokonce i v chladnějších klimatech. Skvěle se jí daří zejména v pěstebních systémech SOG a ScrOG, kde vytváří tak velké a těžké palice, že se její větve musí podpírat, aby se zabránilo jejich ohnutí, nebo dokonce zlomení. Palice jsou též velice pryskyřičnaté a obsahují až 21 % THC. Při kouření mají chuť jako kadidlo smíšené s ovocem a vonným dřevem.

Pokud hledáte konopí, jenž vám navodí silně euforický a psychoaktivní zážitek, pak jste na správné adrese…

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 666 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 999 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 1818 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Laos X Super Silver Haze (indica 10 %, sativa 90 %)

Doba květu uvnitř: 65 až 70 dní

Kdy sklízet venku: v říjnu

Výnos uvnitř: 550 až 650 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 800 až 900 gramů na rostlinu

Obsah THC: 21 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí