Perfektní venkovní semínka konopí Fast Bud Outdoor

Fast Bud Outdoor

Fast Bud Outdoor je sativa a dominantní konopná rostlina, která je speciálně vyšlechtěna pro pěstění venku. Má středně vysoký obsah THC, výbornou sladce-štiplavou chuť, krátkou dobu kvetení a vysoký výnos.

Tato nádherně voňavá rostlina má velmi příjemný a dlouhotrvající efekt s energizujícím účinkem. Perfektně se hodí do společnosti.

Fast Bud Outdoor dorůstá výšky 2 až 2,5 metru a produkuje opravdu nádherné a velké palice (má největší palice i výnos ze všech venkovních konopných odrůd od SeedBanky Spliff Seeds, které se hodí do chladných oblastí).

Pokud si u nás zakoupíte tato perfektní outdoorová semínka konopí, věřte, že nebudete zklamáni. Snadno se pěstují, jsou připravena ke sklizni přibližně v polovině září a produkují až 600 gramů výborného konopí na jednu rostlinu.

 

Genetika: Early Pearl x Mexican Sativa x Californian Sativa

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 539 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 799 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Akce RQS konopi