Novinka semena marihuany Fast Buds Original Auto BubbleGum

Fast Buds Original Auto BubbleGum

Original Auto BubbleGum je velice snadno pěstitelná konopná rostlina, která rychle kvete a má skvělou jahodovou příchuť. Tento klenot ze staré školy produkuje velké palice a dobře se hodí pro začínající pěstitele, kteří si chtějí sami vypěstovat silné konopí s obsahem THC až 20 %.

Samonakvétací konopný hybrid Original Auto BubbleGum bude připraven ke sklizni již za 9 týdnů od vyklíčení semen a produkuje velice solidní výnosy (450 – 550 gramů na metr čtvereční). Má velké a husté palice, jež jsou pokryté silnou vrstvou pryskyřice. Jejich velice svůdná a sladce ovocná vůně připomíná čerstvě natrhané jahody.

Toto silné konopí ze staré školy má velice pozitivní a radostný efekt, jenž navozuje příjemný pocit jasnosti a kreativity. Je to perfektní model pro společenskou socializaci, ale hodí se výborně i na dlouhé procházky v přírodě a dokáže také inspirovat vnitřní kreativitu.

Jak už trochu napovídá její název, Original Auto BubbleGum má příjemně ovocnou a intenzivní chuť. Při jejím kouření se vám bude zdát, že jste právě použili ovocný balzám na rty, protože v ústech pocítíte lahodnou příchuť sladkých třešní a čerstvých jahod se zemitým okrajem.

nabídka Fast Buds100 kusůSamokvetoucí 9200 
spinner
nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 281 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 550 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 889 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 1599 
spinner

Popis

 Genetika: Bubble Gum Autoflowering

Doba růstu: 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 450 – 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: až 20 %

Obsah CBD: velmi nízký

 

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

Seed banka

Balení semen

, , , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí