Nejlepší semínka trávy Fast Buds Original Auto Chemdawg

Fast Buds Original Auto Chemdawg

Konopnou odrůdu Original Auto Chemdawg si oblíbí všichni kuřáci, kteří milují štiplavě chutnající konopí s příchutí motorové nafty a velice silným, takřka „odrovnávacím“ efektem.

Tato odolná a kompaktní rostlina obsahuje až 20 % THC a pěstuje se opravdu velmi snadno. Díky tomu je dobrým výchozím bodem pro každého nového pěstitele konopí. Vzhledem ke své obří síle se nejvíce hodí pro zkušené kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC.

Original Auto Chemdawg bude připravena ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů a dokáže vyprodukovat 340 až 400 gramů velice silné marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Navíc produkuje krásně husté a velice pryskyřičnaté palice, jež se extrémně dobře hodí na výrobu špičkových konopných extraktů. Aromatický profil tohoto modelu je také velmi působivý a vůně, kterou uvolňuje, je až neuvěřitelně omamná.

Pokud hledáte silné konopí, bude pro vás Original Auto Chemdawg přesně to pravé. Tento model má tak silný efekt, že vás již po pár hitech doslova odešle na střídačku, kde vám jeho silně relaxační účinek perfektně uvolní celé tělo i mysl. Je to výborný model pro regeneraci unaveného těla po náročném pracovním dni nebo pro relaxaci u dobrého filmu.

nabídka Fast Buds100 kusůSamokvetoucí 9200 
spinner
nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 281 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 549 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 889 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 1599 
spinner

Popis

Genetika: Chemdog Autoflowering

Doba růstu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 340 až 400 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: až 20 %

Obsah CBD: velmi nízký

 

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

Seed banka

Balení semen

, , , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí