Semínka šíleně silné marihuany Fast Buds Original Auto OG Kush

Fast Buds Original Auto OG Kush

Original Auto OG Kush je nejsilnější samonakvétací konopí z katalogu SeedBanky Fast Buds! Navíc se snadno pěstuje, díky čemuž je skvělou volbou i pro začínající pěstitele.

extrémně aromatický terpenový profil, ve kterém převládá vůně borovice a citrusů. Tento samonakvétací hybrid je skutečným mistrovským dílem, který dělá čest své rodové linii.

Díky silnému kalifornskému dědictví je tato konopná dáma zvyklá na horké dny i chladné noci, takže dokáže vyprodukovat velice kvalitní konopí takřka v jakémkoli podnebí. Original Auto OG Kush obsahuje až 23 % THC a díky svému velmi silnému efektu se nejlépe hodí pro zkušené kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC nebo pro ty, co mají rádi dlouhotrvající relaxační účinek, který vás z gauče hned tak nepustí.

Originální Auto OG Kush bude produkovat nádherně husté palice, které silně voní po borovici. Jejich chuť může být popsána jako štiplavá směs borovice a citrusů.

Milovníci Kushe se do této dámy přímo zblázní, až okusí její smetanově citrusový kouř s výrazným podtextem petroleje a chemikálií. Ale pozor – účinky tohoto modelu jsou přímo ničivě silné 🙂

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 281 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 679 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1111 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 1999 
spinner

Popis

Genetika: OG Kush Autoflowering

Doba růstu: 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 450 – 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: až 23 %

Obsah CBD: velmi nízký

 

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi