Semínka šíleně silné marihuany Fast Buds Original Auto OG Kush

Fast Buds Original Auto OG Kush

Original Auto OG Kush je nejsilnější samonakvétací konopí z katalogu SeedBanky Fast Buds! Navíc se snadno pěstuje, díky čemuž je skvělou volbou i pro začínající pěstitele.

extrémně aromatický terpenový profil, ve kterém převládá vůně borovice a citrusů. Tento samonakvétací hybrid je skutečným mistrovským dílem, který dělá čest své rodové linii.

Díky silnému kalifornskému dědictví je tato konopná dáma zvyklá na horké dny i chladné noci, takže dokáže vyprodukovat velice kvalitní konopí takřka v jakémkoli podnebí. Original Auto OG Kush obsahuje až 23 % THC a díky svému velmi silnému efektu se nejlépe hodí pro zkušené kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC nebo pro ty, co mají rádi dlouhotrvající relaxační účinek, který vás z gauče hned tak nepustí.

Originální Auto OG Kush bude produkovat nádherně husté palice, které silně voní po borovici. Jejich chuť může být popsána jako štiplavá směs borovice a citrusů.

Milovníci Kushe se do této dámy přímo zblázní, až okusí její smetanově citrusový kouř s výrazným podtextem petroleje a chemikálií. Ale pozor – účinky tohoto modelu jsou přímo ničivě silné 🙂

nabídka Fast Buds100 kusůSamokvetoucí 9200 
spinner
nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 281 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 543 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 889 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 1599 
spinner

Popis

Genetika: OG Kush Autoflowering

Doba růstu: 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 450 – 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: až 23 %

Obsah CBD: velmi nízký

 

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

Seed banka

Balení semen

, , , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí