Semínka nejsladšího konopí Zkittlez Auto

Fast Buds Zkittlez Auto

Zkittlez Auto je samonakvétací odrůda konopí od SeedBanky Fast Buds, která se vyznačuje velmi vysokým obsahem THC a lahodně sladkou chutí.

V poslední době se na konopném trhu objevilo mnoho lahodných odrůd, ale žádná z nich není sladká tak, jako je Zkittlez. Pěstitelé z Fast Buds vytvořili tuto špičkovou odrůdu z ultra stabilního a třikrát zpětně kříženého modelu Zkittlez Z3.

Zkittlez Auto – již po zaslechnutí tohoto jména si dokážete představit, co dostanete. Sladká vůně čokolády zcela naplní váš pěstební stan nebo místnost a již nikdy nebudete chtít zkusit nic jiného.

Tento indica-dominantní hybrid s vysokým obsahem THC v sobě spojil to nejlepší ze sativ i indik, aby vytvořil špičkový model se stejnou genetickou linií jako klasický Zkittlez, který však díky samonakvátací genetice vykvete za poloviční čas.

Jeho silný a dlouhotrvající efekt se skvěle uklidňujícími účinky je ideální pro noci strávené s přáteli nebo pro večerní relaxaci na vašem oblíbeném gauči. Sice vás nenaplní energií jako čistá sativa, ale ani vás neuzamkne na gauči.

Samonakvétací semínka konopí Zkittlez Auto jsou stejně vhodná pro vnitřní, tak i venkovní pěstování a budou připravena ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů od vyklíčení.

V ideálních podmínkách dorostou do výšky 70 až 100 cm a vyprodukují až 300 gramů velmi silného a lahodného konopí na jednu rostlinu.

Ještě jedno doporučení na závěr. Pokud budete Zkittlez pěstovat uvnitř, pořiďte si kvalitní uhlíkový filtr, pokud nechcete, aby celý váš dům voněl jako čokoládový bonbón.

nabídka Fast Buds100 kusůSamokvetoucí 13290 
spinner
nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 406 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 839 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1599 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2899 
spinner