Semenka konopí Five-O

Five-O

Konopná odrůda Five-O je asi nejrychleji kvetoucí model z nabídky SeedBanky Black Skull Seeds. Navíc ve vaší pěstební místnůstce nezabere mnoho prostoru, takže se mu bude skvěle dařit třeba i na balkóně.

Five-O je indica-dominantní rostlina, která vznikla křížením velice rychle rostoucího fenotypu odrůdy Power Plant s legendárním Jackem Hererem a silným Afgháncem. Produkuje nádherně tvrdé palice a dokáže vyprodukovat až 350 gramů výborného konopí na jednu rostlinu, což je vzhledem k jejímu malému vzrůstu a rychlému květu opravdu vynikající výsledek.

Tato skvělá konopná holka má také pěkně kořeněnou příchuť, která je příjemná a vždy hladká. Obsahuje až 20 % THC a vyvolává silný efekt s příjemně vyváženým účinkem, který je relaxační, energizující a velmi povznášející.

Five-O je výborné konopí, které se snadno pěstuje a jistě ho ocení všichni pěstitelé, kteří nemají dostatek prostoru k pěstování.

nabídka Black SkullFeminizované3 kusy 399 
nabídka Black SkullFeminizované5 kusů 539 
nabídka Black SkullFeminizované10 kusů 899 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: Power Plant X Aghani X Jack Herer

Obsah THC: 15 – 20 %

Doba květu: 49 – 55 dní

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi