FlowerBomb Kush

FlowerBomb Kush je pravá konopná bomba, která patří do kategorie zbraní hromadného svádění. O její vysoké kvalitě vypovídá nejen její hvězdné genetické složení (vznikla spojení silně zhulujících konopných odrůd Green Crack a OG Kush), ale i fakt, že získala první cenu v prestižní konopné soutěži High Times Cannabis Cup 2012.

Tato středně vysoká rostlina s dlouhými větvemi produkuje extrémně vysoké výnosy za relativně krátkou dobu. V interiéru pod 1000 W HPS lampou vám vyrobí až  800 gramů velice silné marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru, přičemž bude kvést pouhých 8 týdnů. Venku pak má potenciál vyprodukovat více než 1 kilogram konopí na jednu rostlinu.

FlowerBomb Kush produkuje své velké, dlouhé, extrémně husté a krásně pryskyřičnaté palice na všech svých větvích. Vysušené palice mají při kouření zemitou, mechovou, ovocnou a sladkou chuť s kořeněným pozadím a vyvolávají extrémně silný relaxační efekt, který nastupuje takřka okamžitě. Po několika okamžicích pak přichází ke slovu cerebrální omámenost se sociálním, chichotavým a kreativním účinkem, který vydrží opravdu dlouho.

Je to unikátně inspirující model, který rozhodně patří mezi nejlepší odrůdy od  Strain Hunters. 

 

nabídka Strain HuntersFeminizované3 kusy 699 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované5 kusů 980 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované10 kusů 1741 
spinner

Popis

Prodej semínek konopí od strain huntersFlowerBomb Kush

Genetika: Green Crack X OG Kush (70% indika / 30% sativa)

Doba květu: 8 týdnů

Obsah THC: vysoký

Výnos: až 1000 gramů na jednu rostlinu

Efekt: extrémně silný, zpočátku uvolňující, pak chichotavý, kreativní, velmi složitý

Výprava do mystické Indie

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Ocenění

Výnos

THC

CBD