ForBidden Runtz Auto

ForBidden Runtz Auto

Konopná odrůda Runtz dominovala trhu s konopím několik let. Díky skvělému efektu a vysokým výnosům byla tato genetika značně oblíbená po celém světě. Nyní však, společnost FastBuds zdokonalila tento kmen infuzí ruderalisu a vytvořila tak parádní samonakvétací rostlinu, která se může pěstovat všude, a bude připravena ke sklizni za pouhých 9 týdnů od vyklíčení semen!

Forbidden Runtz Auto od FastBuds je kříženec odrůd Forbidden Fruit, Runtz a blíže nespecifikované samonakvétací odrůdy. Výsledkem je Indika-dominantní samonakvétačka, která je bohatá na terpeny a vyvolává cerebrální, kreativní a šťastně opojný efekt, který si zamilovalo mnoho kuřáků z celého světa.

Jak už tu bylo zmíněno, odrůda Forbidden Runtz Auto má neuvěřitelně rychlý životní cyklus, takže vám vykvete za méně než 65 dní. Přesto se však řadí mezi extra vysoké automaty, které dorůstají do výšky 90 až 130 cm a produkují velmi vysoké výnosy (100 až 150 gramů na jednu rostlinu). Tuto kytku tedy můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a ani s její údržbou si nemusíte dělat starostí, jelikož nevyžaduje takřka žádnou péči.

Tento parádní model obsahuje až 26% THC, takže má „poněkud tvrdší úder“ než klasické samonakvétačky. Je to velice silné konopí, jehož účinky jsou jak cerebrální, tak fyzické. Samotný efekt je velmi radostný, uvolňující a kreativní, ideální k psaní, malování nebo tvorbě hudby. Znamenitý je i chuťový zážitek. Forbidden Runtz Auto je ovocný, zemitý a sladký, ideální pro výrobu konopných koncentrátů nebo edibles.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 828 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1272 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2312 
spinner

Popis

Genetika: ForBidden Runtz Auto

Doba růstu: 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: Vysoký (100 až 150 gramů na rostlinu)

Obsah THC: 26%

Obsah CBD: 0-1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí