OldSchoolová semínka trávy Freeze Cheese '89

Freeze Cheese ’89

Dlouho očekávaný konopný hybrid Freeze Cheese ’89 od SeedBanky Big Buddha Seeds je zdařilý nástupce slavné odrůdy Friesland Indica z roku 1989, který se může pochlubit velmi silným efektem a výbornou chutí.

Friesland Indica 1989 je klasický konopný model „ze staré školy„, který původně vznikl v klubu Super Sativa Seed (Holandsko) a patřil ve své době mezi nejžádanější produkty jedné z nejlepších amsterodamských kaváren.

Freeze Cheese ’89 se snadno pěstuje, a přestože neprodukuje závratné vysoké výnosy, dokáže své pěstitele příjemně překvapit svými krásně tvrdými palicemi s vysokým obsahem pryskyřice.

Kouřit toto parádní konopí je jako vydat se na výlet do minulosti. Má skutečně výbornou chuť a navozuje velmi silný efekt s intenzivním účinkem klasické indiky.

Je to silná rostlina středně vysokého vzrůstu, která je velmi odolná vůči plísním. V našem podnebí se však příliš nehodí pro pěstování venku, jelikož dozrává až začátkem října, a proto ji doporučujeme pěstovat v interiéru nebo ve skleníku.

nabídka Big BuddhaFeminizované5 kusů 999  699 
spinner
nabídka Big BuddhaFeminizované10 kusů 1539  1077 
spinner

Popis

Genetika: FRIESLAND INDICA 1989 x BIG BUDDHA CHEESE REVERSED

Doba květu: 8 až 10 týdnů

Výnos na jednu rostlinu: 50+ gramů uvnitř / 400+ gramů venku

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí