Výnosná semínka feminizované Ganji Fruit Salad

Fruit Salad

Pokud chcete vytvořit lahodnou konopnou odrůdu, musíte k tomu použít jen ty nejlepší ingredience a přesně takto vznikla feminizovaná semínka Fruit Salad (Ovocný salát).

Fruit Salad je indika-dominantní hybrid, který vznikl smíšením hned tří výborných genetik (Agent Orange, Banana Kush a Strawberry), jež se spojily do opravdu lahodného konopného koktejlu. Díky tomu má tento hybrid parádní chuť i vůni, jenž připomíná opravdový ovocný salát. Je to exotická směs ovocných chutí, které jistě potěší i toho nejnáročnějšího znalce konopí.

Tento energický hybrid roste jako klasická indika, má široké listy a krásně husté palice. V interiéru kvete pouhých 7 až 8 týdnů a jeho výnosy se mohou vyšplhat až na 600 gramů z metru čtverečního. Pokud si ho vysadíte venku na vaší zahrádce, můžete již na konci září sklízet více než jeden kilogram lahodné marihuany z jediné rostliny.

Sativa vlivu si u odrůdy Fruit Salad všimnete až po sklizni. Díky němu má tento model zpočátku velice zábavný efekt, jenž vám skvěle pozvedne náladičku. Později se pak ke slovu přihlásí i klasický indika účinek, který příjemně uvolní celé vaše tělo. Je to opravdu silné konopí, které se může pochlubit obsahem THC až 21,7 % a jeho lahodný kouř navíc není příliš dráždivý, takže skoro nevyvolává kašel.

Celkově vzato to je vyzrálé, sofistikované a dobře vyvážené konopí s vynikající chutí. Jeho ovocně chutnající palice vám přinesou pouze radost a sladké potěšení!

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 686 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1039 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 1888 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Agent Orange X Banana Kush X Strawberry (indica 70 %, sativa 30 %)

Doba květu uvnitř: 49 až 56 dní

Kdy sklízet venku: konec září / začátek října

Výnos uvnitř: 500 až 600 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 900 až 1100 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 21,7 %

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí