Sazenice trávy FRUITY CHRONIC JUICE

FRUITY CHRONIC JUICE

Konopná semínka Fruity Chronic Juice v sobě spojují dvě nejproslulejší konopné odrůdy, známé po celém světě. Podařilo se v ní spojit výbornou produktivní vlastnost Chronicu s aromatickou a pryskyřicí zalitou White Widow.

I když má tato konopná rostlina kompaktní konstrukci ideální do interiéru, může se dostat vzrůstem opravdu velmi vysoko, pokud dostane dostatek prostoru pro kořenový vývoj, což z něj dělá ideálního kandidáta také pro outdoor (venkovní) pěstování. Produkuje velké větve, které se rychle zaplní květy a dosahuje výtečných výnosů.

Palice mají kónický, velmi kompaktní tvar a produkují velké množství pryskyřice až vypadají, jako by byly potaženy vrstvou cukru. Voní velmi sladce po citrusových plodech, jako jsou pomeranče nebo grapefruity.

Účinek je u tohoto konopí velmi silný s vyváženou rovnováhou mezi fyzickým a psychickým stavem. Počáteční efekt nastupuje velmi rychle a je dlouhotrvající.

Pro vysokou úroveň obsahu THC a CBD se jedná o odrůdu, velmi vhodnou pro všechny typy použití, ať už léčivé nebo rekreační.

Semínka konopí Fruity Chronic Juice získala ocenění v konopné soutěži SECRET CANNABIS CUP 2011, kde získala krásné druhé místo.

Delicious seeds - konopná semena

nabídka Delicious3 kusyFeminizované 695 
nabídka Delicious5 kusůFeminizované 1138 
nabídka Delicious10 kusůFeminizované 2213