Sazenice trávy FRUITY CHRONIC JUICE

FRUITY CHRONIC JUICE

Konopná semínka Fruity Chronic Juice v sobě spojují dvě nejproslulejší konopné odrůdy, známé po celém světě. Podařilo se v ní spojit výbornou produktivní vlastnost Chronicu s aromatickou a pryskyřicí zalitou White Widow.

I když má tato konopná rostlina kompaktní konstrukci ideální do interiéru, může se dostat vzrůstem opravdu velmi vysoko, pokud dostane dostatek prostoru pro kořenový vývoj, což z něj dělá ideálního kandidáta také pro outdoor (venkovní) pěstování. Produkuje velké větve, které se rychle zaplní květy a dosahuje výtečných výnosů.

Palice mají kónický, velmi kompaktní tvar a produkují velké množství pryskyřice až vypadají, jako by byly potaženy vrstvou cukru. Voní velmi sladce po citrusových plodech, jako jsou pomeranče nebo grapefruity.

Účinek je u tohoto konopí velmi silný s vyváženou rovnováhou mezi fyzickým a psychickým stavem. Počáteční efekt nastupuje velmi rychle a je dlouhotrvající.

Pro vysokou úroveň obsahu THC a CBD se jedná o odrůdu, velmi vhodnou pro všechny typy použití, ať už léčivé nebo rekreační.

Semínka konopí Fruity Chronic Juice získala ocenění v konopné soutěži SECRET CANNABIS CUP 2011, kde získala krásné druhé místo.

Delicious seeds - konopná semena

nabídka Delicious1 kusFeminizované 268 
spinner
nabídka Delicious3 kusyFeminizované 695 
spinner
nabídka Delicious5 kusůFeminizované 1138 
spinner
nabídka Delicious10 kusůFeminizované 2213 
spinner

Popis

Semena konopí delicious seeds

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Ocenění