Semena ganji Fruity Pebbles

Fruity Pebbles

Fruity Pebbles je indica-dominantní hybrid (55 % indica /45 % sativa), který se řadí mezi nejpopulárnější konopné odrůdy na trhu.

vysoký obsah THC (18 až 21 %) a svou popularitu si vysloužil hlavně díky svému špičkovému efektu.

Příznivci této odrůdy popisují, že její efekt dokáže perfektně uvolnit vaše tělo i mysl, a neodrovná vás jako klasická indika. I když způsobuje pocit zpomalení času kolem vás, je i trochu energizující a dokáže pomoci se soustředěním.

Fruity Pebbles také uchvátilo mnoho kuřáků svou lahodně sladkou chutí s nádechem tropických plodů a svůdně aromatickou vůní, která se dobře hodí k mátově zeleným palicím, jež jsou potažené silnou vrstvou pryskyřičných krystalů.

Semínka tohoto skvělého konopí můžeme doporučit i k léčebným účelům, jelikož Fruity Pebbles výborně tlumí chronické bolesti a účinně léčí poruchy nálad.

nabídka Black SkullFeminizované3 kusy 459 
nabídka Black SkullFeminizované5 kusů 669 
nabídka Black SkullFeminizované10 kusů 1049 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: Green Ribbon X Granddaddy Purple X Tahoe O.G. X Alien Kush

Obsah THC: 18 – 21 %

Doba květu: 56 – 63 dní

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi