growmart-ripper-seeds-fuel-og-palice

Fuel OG

Ripper Seeds vám představuje novinku Fuel OG, která byla vyvinuta ze slavné konopné odrůdy New York City Diesel a OG Badazz. New York Diesel se proslavil hlavně svou specifickou chutí, ale je známý i svým dobrým výnosem a obří silou.

Fuel OG si od svých rodičů bere jen to nejlepší, což mu propůjčuje vlastnosti nového konopného šampióna. Je to lehce sativa-dominantní konopný hybrid, jehož doba květu nepřesahuje 65 dní, a který se velice dobře pěstuje. Také vyvíjí mnoho postranních větví, což značně zvyšuje jeho celkový výnos.

Stejně jako původní New York City Diesel, i Fuel OG vás překvapí svou excelentní chutí. Má jemné citrusové aroma a nezaměnitelnou příchuť mandarinek, grapefruitu, jemný nádech vanilky a samozřejmě i motorové nafty. Při kouření této konopné dobrůtky se pak můžete těšit na parádně vyvážený efekt, který je psychoaktivní, povznášející a zároveň uvolňující.

Pokud máte rádi silnou marihuanu s vynikající chutí, pak vám model Fuel OG od Ripper Seeds určitě doporučujeme vyzkoušet.

nabídka RipperFeminizované1 ks 181 
spinner
nabídka RipperFeminizované3 kusy 543 
spinner
nabídka RipperFeminizované5 kusů 899 
spinner

Popis

Fuel OG

Genetika: NYCD X OG Badazz (60% sativa / 40% indika)

Doba květu: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: v polovině října

Výnos: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Efekt: vyvážený, psychoaktivní a uvolňující

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí