growmart-ripper-seeds-fuel-og-palice

Fuel OG

Ripper Seeds vám představuje novinku Fuel OG, která byla vyvinuta ze slavné konopné odrůdy New York City Diesel a OG Badazz. New York Diesel se proslavil hlavně svou specifickou chutí, ale je známý i svým dobrým výnosem a obří silou.

Fuel OG si od svých rodičů bere jen to nejlepší, což mu propůjčuje vlastnosti nového konopného šampióna. Je to lehce sativa-dominantní konopný hybrid, jehož doba květu nepřesahuje 65 dní, a který se velice dobře pěstuje. Také vyvíjí mnoho postranních větví, což značně zvyšuje jeho celkový výnos.

Stejně jako původní New York City Diesel, i Fuel OG vás překvapí svou excelentní chutí. Má jemné citrusové aroma a nezaměnitelnou příchuť mandarinek, grapefruitu, jemný nádech vanilky a samozřejmě i motorové nafty. Při kouření této konopné dobrůtky se pak můžete těšit na parádně vyvážený efekt, který je psychoaktivní, povznášející a zároveň uvolňující.

Pokud máte rádi silnou marihuanu s vynikající chutí, pak vám model Fuel OG od Ripper Seeds určitě doporučujeme vyzkoušet.

nabídka RipperFeminizované1 ks 181 
spinner
nabídka RipperFeminizované3 kusy 543 
nabídka RipperFeminizované5 kusů 899 

Popis

Fuel OG

Genetika: NYCD X OG Badazz (60% sativa / 40% indika)

Doba květu: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: v polovině října

Výnos: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Efekt: vyvážený, psychoaktivní a uvolňující

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí