Semena konopí s vysokým výnosem G13 Auto Fro-Yo

G13 Auto Fro-Yo

G13 Auto Fro-Yo je nový samonakvétací konopný hybrid, který byl vyšlechtěn křížením odrůd Sunset Sherbet, Girl Scout Cookies a Ruderalis. Díky svým rodičům, kteří získali hned několik ocenění v konopných soutěžích, produkuje Fro-Yo vysoce kvalitní palice, které jsou krásně fialové a zároveň plné pryskyřice.

Tato žhavá novinka se velice snadno pěstuje, hodí se pro vnitřní i venkovní kultivaci a bude připravena ke sklizni již za 70 až 75 dní od vyklíčení semen, protože není závislá na fotoperiodě jako klasické konopí.

G13 Auto Fro-Yo je vynikající a velice výnosný automat, který dosahuje výšky přibližně 100 cm a dokáže vyprodukovat 400 až 500 gramů lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Díky vysoké produkci pryskyřice se také často doporučuje na výrobu konopných extraktů.

G13 Auto Fro-Yo sladce zemitou chuť s tóny ovoce a v jejím nasládlém aroma ucítíte ořechy s lesními bobulemi. Co se efektu týče, ten je silný a velice dobře vyvážený, takže vás dokáže současně stimulovat i uvolnit.

nabídka G13 Labs5 kusůSamokvetoucí 1049 
spinner

Popis

semínka konopí G13 přímo od výrobce Growshop Growmart

Genetika: (Sunset Sherbet X GSC) X Ruderalis

Doba růstu: 70 až 75 dní od vyklíčení semen

Výnos: uvnitř 400 až 500 gramů na metr čtvereční / venku 70 až 120 gramů na rostlinu

Sladká vůně i chuť, silný a dobře vyvážený efekt

Seed banka

Balení semen

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Doba květu

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí