Semínka konopí G13 Labs OG13

G13 Labs OG13

K vytvoření semínek rostliny OG13 od SeedBanky G13 byly použity jen ty nejlepší klony konopných odrůd Thai, Pakistani a Diesel. Výsledkem je vysoce kvalitní konopný hybrid s krátkou dobou kvetení, kompaktní velikostí a minimálními nároky na „skill“ pěstitel.

G13 Labs OG13 je také velice populární v USA, zejména díky velmi pryskyřičnatým a silným palicím. Proto se též výborně hodí k výrobě kvalitních konopných extraktů.

Tato špičková konopná semínka jsou ideální pro pěstování v interiéru. Perfektně se hodí do pěstebních stanů či skříní s omezeným prostorem a jsou vhodná i pro pěstování systémem Green of Sea. Můžete si je však klidně zasadit i venku nebo ve skleníku.

G13 Labs OG13 voní a chutná po motorové naftě s příměsí ovoce. V době květu je její vůně však tak intenzivní, že byste měli zvážit použití kvalitního uhlíkového filtru, pokud se chcete vyhnout nechtěné pozornosti.

Co se týče efektu, ten je silný a velice příjemný. Tento model navozuje příjemně relaxační účinek, který budete vyhledávat vždy, když si budete chtít dobře odpočinout.

nabídka G13 Labs5 kusůFeminizované 1049 
spinner

Popis

semínka konopí G13 přímo od výrobce Growshop Growmart

Genetika: Thai X Pakistani X Diesel

Doba květu: 9 týdnů

Výnos: 450+ gramů na metr čtvereční

Příchuť motorové nafty, uvolňující efekt

Seed banka

Balení semen

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Doba květu

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí