Nová semena konopí od G13 - Maltezerz

G13 Maltezerz

G13 Maltezerz je poslední novinka ze SeedBanky G13 Labs. Byla vyšlechtěna z extrémně silných konopných odrůd Gorilla Glue a Zkittlez, které byly následně ještě překříženy s vysoce odolným klonem odrůdy Double Black.

Výsledkem je vysoce výnosná a odolná konopná rostlina, která bude obsahovat až 25 % THC a dobře poroste jak v interiéru, tak i venku. Uvnitř kvete přibližně 9 týdnů a venku bude připravena ke sklizni již v druhé polovině září. Co se výnosu týče, dokáže vyprodukovat až 700 gramů extrémně silného konopí s velice pryskyřičnatými palicemi na jednu rostlinu.

To však rozhodně není vše! G13 Maltezerz má totiž také velice dobrou vůni i chuť, která je poměrně složitá a zahrnuje příchutě motorové nafty, ovoce, sladkých bonbónů, a dokonce i čokolády a kakaa. Její efekt je díky vysokému obsahu THC velice silný, dlouhotrvající a příjemně relaxační. Je to vynikající model k odpočinku po náročném pracovním dni.

Díky lahodné chuti a obrovskému množství pryskyřice se G13 Maltezerz skvěle hodí také na výrobu kvalitních konopných extraktů a koncentrátů.

nabídka G13 Labs5 kusůFeminizované 1049 
spinner

Popis

semínka konopí G13 přímo od výrobce Growshop Growmart

Genetika: (Gorilla Glue x Zkittlez S1) x Double Black

Doba květu: 63 dnů

Výnos: uvnitř 500 až 600 gramů na metr čtvereční / venku až 700 gramů na rostlinu

Obsah THC: až 25 %

Obsah CBD: 0,5 %

Příjemně sladká chuť a velice silný efekt

Seed banka

Balení semen

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Doba květu

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi