Dobrá samonakvétací semena konopí G13 NL Automatic

G13 NL Automatic

Northern Light je pravděpodobně nejvýznamnější odrůda konopí na světě, jelikož z ní vzniklo přímo nespočetné množství moderních konopných odrůd. Původní Northern Light vznikla ve Spojených státech, odkud byla posléze převezena do Nizozemska, kde byla ještě značně vylepšena.

Samonakvétací konopná odrůda G13 Norther Light Automatic (dále jen NL Automatic) se vyznačuje krátkou dobou kvetení, velmi solidním výnosem a nenáročným pěstováním, takže se hodí i pro začínající pěstitele.

Je to jedna z nejlepších samonakvétaček, s jakými se můžete setkat, protože se posledních 20 let neustále vylepšuje. Má kratší dobu květu, tenčí listy (což vedlo ke zvýšení výnosu v systémech SOG), ale přitom to je stále ta konopná kráska, která vás ohromí nejen svými krásnými palicemi, které vypadají díky vysoké produkci pryskyřice, jako by byly z cukru, ale i svou excelentní vůní a chutí.

G13 NL Automatic je poměrně vysoký automat, který dokáže vyrůst do výšky až 120 cm a vyprodukuje přibližně 400 až 600 gramů konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Toto výborné konopí má silně zemitou příchuť s nádechem máty a navozuje silný a příjemný efekt s klasickým relaxačním účinkem.

Pokud si u nás zakoupíte tato špičková konopná semínka, určitě vás nezklamou.

nabídka G13 Labs5 kusůSamokvetoucí 1049 
spinner

Popis

semínka konopí G13 přímo od výrobce Growshop Growmart

Genetika: Ruderalis X Northern Light

Doba růstu: 10 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 400 až 600 gramů na metr čtvereční

Silný a relaxační efekt

Seed banka

Balení semen

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Doba květu

Nároky

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi