Semínka parádně pikantního konopí G13 Royal Kush

G13 Royal Kush

SeedBanka G13 Labs vám představuje nová semena feminizované konopné odrůdy G13 Royal Kush, která vznikla spojením vybraných klonů odrůd Afghani #1 a Skunk #1.

G13 Royal Kush je prémiové konopí, které rychle kvete, produkuje velmi bohaté výnosy a má vysokou úroveň kvality, kterou naznačuje již její název.

Tento výjimečný konopný hybrid produkuje dlouhé, kompaktní a velmi pryskyřičnaté palice a je ideální pro pěstování venku nebo ve skleníku. G13 Royal Kush se navíc snadno pěstuje, protože během fáze růstu nevyžaduje takřka žádnou péči. Proto se také výborně hodí pro začínající pěstitele, kteří s pěstováním zatím nemají mnoho zkušeností.

G13 Royal Kush vydává intenzivní aroma a jeho pikantní chuť připomíná legendární Kush s tóny santalového dřeva. Jeho efekt navozuje silný a skvěle vyvážený účinek, který vás parádně uvolní a vydrží po opravdu dlouhou dobu.

Co se týče výnosu, G13 Royal Kush dokáže v interiéru vyprodukovat až 550 gramů konopí na metr čtvereční pěstebního prostoru a pokud si ho vysadíte venku, můžete se těšit až na jeden kilogram velice silné marihuany z jediné rostliny.

nabídka G13 Labs5 kusůFeminizované 1049 
spinner

Popis

semínka konopí G13 přímo od výrobce Growshop Growmart

Genetika: Afghan #1 X Skunk #1

Doba květu: 8 až 10 týdnů

Výnos: uvnitř až 550 gramů na metr čtvereční / venku až 1000 gramů na rostlinu

Pikantní chuť, siný relaxační efekt

Seed banka

Balení semen

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Doba květu

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi