Dobrá semínka marihuany G13 White Critical

G13 White Critical

G13 White Critical je excelentní konopná odrůda, která vznikla křížením dvou konopných legend: White Widow (Bílá vdova) a Critical. Tyto dvě legendy patří v historii pěstování konopí mezi uctívané milníky a smíchání jejich genů vedlo ke stvoření opravdu špičkové konopné odrůdy, se kterou i ti nejméně zkušení pěstitelé dosáhnou dobrých výsledků.

Tato konopná královna bude navíc připravena ke sklizni již po 55 dnech kvetení a vyprodukuje velice husté palice, které se budou přímo topit v lepkavé pryskyřici.

G13 White Criticalvysoký obsah THC, takže byste měli být při kouření opatrní, zejména pokud nepatříte mezi zkušené kuřáky. Má sladce ovocnou chuť i vůni s květinovými tóny a její krásně hustý kouř vyvolává silně euforický efekt s motivujícím a inspirujícím účinkem.

Dokáže vyprodukovat 500 až 550 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a má vysokou odolnost vůči škůdcům i plísním, takže se dá snadno pěstovat venku i uvnitř, dokonce i v našem chladnějším podnebí.

 

nabídka G13 Labs5 kusůFeminizované 1049 
spinner

Popis

semínka konopí G13 přímo od výrobce Growshop Growmart

Genetika: White Widow x Critical

Doba květu: 55 dnů

Výnos: 450 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: velmi vysoký

Ovocná chuť, euforický efekt

Seed banka

Balení semen

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Doba květu

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi