Semena konopí G13 x Haze

G13 x Haze

G13 x Haze je legendární konopí z nabídky SeedBanky Mr. Nice, které si za uběhla léta vybudovala status špičkové kvality.

V odrůdě G13 x Haze naleznete dva hlavní atributy a těmi jsou vysoká síla a skvělá chuť. Tyto atributy jdou perfektně využít například při vytváření nových polohybridů. G13 x Haze se například velice často využívá k posílení léčivých odrůd, protože každý, kdo ji již někdy pěstovali ví, že se jedná o čistou medicínu!

G13 x Haze je sice o něco méně předvídatelná, ​​ale v průměru jde o velmi výnosnou odrůdu, a pokud již máte nějaké zkušenosti s pěstěním sativ, můžete očekávat výnos 500 až 750 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Jako většina sativ z rodiny Haze má delší dobu kvetení (9 až 11 týdnů), a proto se v našem klimatu hodí jen do interiéru, nebo skleníku.

Konopná odrůda G13 x Haze je velmi oblíbená hlavně u matkařů, protože má vysokou stabilitu a rychle koření, ale ačkoliv patří mezi naprosté jedničky, je velmi těžká na pěstování.

Pokud však patříte mezi zkušené pěstitele a hledáte velice silné konopí kombinované s vynikající příchutí, pak vám G13 x Haze za to úsilí určitě bude stát.

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 2770 
spinner

Popis

Aroma:

Léčivé účinky:

Výnos:

Genetika: G13 x Haze

Má komplexní efekt a je užitečná při léčbě svalových napětí, nechutenství a nespavosti.

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

,

Léčivé konopí

Akce RQS konopi