Semena konopného hybridu G13 Widow

G13 x Widow

Během poslední dekády bylo vyvinuto několik nových konopných hybridů, které obsahují zvýšenou hladinu prospěšných kanabinoidů, a G13 x Widow patří mezi ně. G13 x Widow kombinuje Afgánskou, Jihoindickou a Brazilskou genetiku v jediné rostlině a má velmi vysoký léčebný potenciál.

Fenotypy, které vám z těchto semínek vyrostou, však mohou mít velmi rozdílné vlastnosti, jenž se pohybují od rychle rostoucí sativy až k silně převládající indice. Při klasickém pěstování ve vnitřních prostorách budou v závislosti na fenotypu kvést 7 až 10 týdnů, a pokud je vysadíte venku, měli by bít připraveny ke sklizni do konce září. Můžete od nich očekávat solidní výnos 400–550 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru, a opět bude velmi záležet na výsledném fenotypu.

Tyto vlastnosti samozřejmě nemusí ocenit každý pěstitel, ale ti co hledají pro svou konopnou zahrádku nový svatý grál, by měli tento hybrid určitě vyzkoušet. Může se vám podařit vytvořit opravdu něco unikátního….

Mezi společné charakteristické rysy této rostliny patří příjemná vůně, výborná chuť a silný účinek.

G13 x Widow je určitě rostlina, která stojí za vyzkoušení, ale klíčem k opravdovému úspěchu bude až její správně vybraný fenotyp.

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 2333 
spinner

Popis

Aroma:

Léčebné účinky:

Výnos:

Genetika: G13 x Widow

Špičkové spojení dvou z nejslavnějších konopných odrůd. Silný léčebný potenciál, výborný do skleníků a hydroponických systémů.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí

Ocenění