Semena velmi silné marihuany Gelato Auto

Gelato Auto

S velikou radostí vám můžeme oznámit, že nejžádanější semínka konopí SeedBanky Fast Buds jsou konečně tady! Představujeme vám Gelato Auto – dekadentní dezertní kanabis, který potěší každého kuřáka.

Odrůda Gelato se původně zrodila v Cali a rychle se stal základem kvality a chuti po celém světě. Pěstitelé z Fast Buds ji ochutnali již před lety, a protože z ní byli doslova uchváceni, okamžitě se rozhodli pustit do práce, aby mohli přidat tento fantastický model do svého katalogu. Po letech namáhavé práce vám nyní konečně představují svoji samonakvétací verzi Gelata, která se pyšní směsí hned několika složitých chuťových profilů.

Gelato Auto je výborně vyvážený hybrid s extrémně vysokým obsahem THC (až 26 %) a složitou chutí, díky čemuž se stává ideální volbou pro všechny milovníky konopí.

Toto dezertní konopí nikdy nezklame a zanechává nezapomenutelný první dojem. S každým nádechem jejího svůdného kouře pocítíte v ústech sladkou chuť sušenek, citrusů a zemité kávy.

Gelato Auto produkuje husté a krásně vonící palice, ze kterých přímo prýští konopná pryskyřice. Její květy jsou pokryté jasně oranžovými chloupky, jenž dodávají této výjimečné rostlině její podpisový vzhled.

Gelato Auto vyvolává díky vysokému obsahu THC velice silný efekt s dobře vyváženým účinkem, který dokáže oslovit i zkušené kuřáky. Nováčci však pravděpodobně skončí v několikahodinovém objetí gauče. Pokud si tento model přinesete na večírek, buďte si jistí, že se rychle stanete středem pozornosti, protože ho budou chtít ochutnat skutečně všichni!

nabídka Fast Buds100 kusůSamokvetoucí 13290 
spinner
nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 406 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 839 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1279 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2319 
spinner