GH Amnesia

GH Amnesia

GH Amnesia je nový, Sativa-dominantní hybrid od světoznámé SeedBanky GreenHouse Seeds, který vyniká vysokými výnosy a parádní vůní Haze.

Tato konopná holka vznikla křížením legendárního Super Silver Haze (použitého pro vývoj slavného Super Lemon Haze) s odrůdou Afghani. GH Amnesia je rostlina s bujným růstem a silnou strukturou, jenž umožňuje udržet bez opory její těžké a kompaktní palice kuželovitého tvaru. GH Amnesia má navíc velmi vysokou odolnost vůči škůdcům a plísním, jako například botrytida.

Jak už tu bylo zmíněno, GH Amnesia je vysoce výnosná odrůda, která v interiéru dokáže vyprodukovat až 700 gramů konopí na metr čtvereční, přičemž v závislosti na fenotypu kvete přibližně 9 až 10 týdnů. Pokud si ji zasadíte na vaší zahrádce přímo do půdy, na dobře prosluněném místě a poskytnete kytce dostatek výživy, může vám vyprodukovat i více než 900 gramů konopí na jednu rostlinu a bude připravena ke sklizni přibližně v první polovině října.

GH Amnesia se vyznačuje voňavými terpeny, kterým dominuje silná citronová vůně s vlivy krémového olivového oleje a oříškovými tóny. Také má velmi silný a dlouhotrvající efekt, který se dostaví téměř okamžitě a vyvolává příjemně povznášející účinek, na který hned tak nezapomenete !!

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 789 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 1099 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 1999 
spinner

Popis

GH Amnesia

Genetika: Super Silver Haze x Afghani  (65% Sativa/35% Indika)

Doba kvetení: 9 až 10 týdnů

Kdy sklízet venku: v první polovině října

Obsah THC: vysoký

Výnos: 900 gramů na rostlinu

Green House konopná semínka

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí