Nejlepší semena marihuany glookies

Glookies

Glookies je nejnovější přírůstek do rodiny indica-dominantního konopí, který k vám přichází rovnou z pěstíren špičkové konopné banky Barneys Farm.

Tato žhavá novinka z konce roku 2019 je opravdu pecka, o čemž svědčí i fakt, že se toto konopí stalo takřka ihned po svém uvedení do prodeje novým Bestsellerem.

Pokud by si Marvel Studio vybíralo konopí, které by se hodilo do světa Avengers, bylo by to asi právě Glookies. Toto „superkonopí“ bylo totiž vytvořeno pečlivým sloučením dvou konopných superhvězd Gorilla Glue a Original Thin Mint Girl Scout Cookies.

Glookies má přímo super silný efekt s převážně uvolňujícím, ale také skvěle motivujícím účinkem, který dokáže naplnit váš všední den pohodou a dobrou náladou.

Co se týče chuti, ta je opravdu špičková. Když vám řekneme, že Glookies má asi nejexotičtější chuť ze všech odrůd, které jsme doposud ochutnali, asi nám neuvěříte, protože podobné slogany se používají u každého lepšího konopí, takže ho budete muset sami ochutnat, abyste nám skutečně uvěřili 🙂

Aby tomu nebylo vše, od Glookies můžete očekávat fenomenální výnosy (v interiéru až nemožných 800 gramů na metr čtvereční, venku pak kolem dvou kilogramů na rostlinu) se spoustou obřích palic, jež jsou přímo nasáklé čistým THC (obsah THC až 25 %).

Glookies se také velice snadno pěstuje a má velmi vysokou odolnost proti chladu, plísni,

nabídka Barneys FarmFeminizované3 kusy 825 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované5 kusů 1234 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované10 kusů 2324 
spinner

Popis

Genetika: Gorilla Glue x Thin Mint Girl Scout Cookies 

 

 

 

barneys-farm-growshop-growmart

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí