Limitovaná semínka marihuany - Golden Tiger Thai Dominant 3rd Version

Golden Tiger Thai Dominant 3rd Version

Konopná semínka Golden Tiger Thai Dominant 3rd jsou již třetí verzí této velice úspěšné odrůdy, a byla vytvořena kvůli obrovské poptávce mnoha pěstitelů, jenž požadují stále lepší a silnější verze tohoto přímo devastujícího sativa-hybridu se silným thajským vlivem. Proto pěstitelé ze SeedBanky AceSeeds přidali do této verze nový a vynikající Chiang Mai (Thajská sativa, která nebyla použita v předchozí verzi, a která má vynikající výsledky ve všech pěstebních projektech, do kterých byla zapojena).

Golden Tiger Thai Dominant 3rd je k dostání ve feminizované i regulérní verzi, a je to pravá tropická sativa, což znamená, že miluje teplé podnebí a kvete o poznání déle než evropské sativy. Proto se také v našem podnebí pěstuje nejčastěji v interiéru. Pokud však máte na vaší zahrádce vhodný skleník, rozhodně ho můžete využít, jelikož v teplém a slunečném prostředí umí toto konopné monstrum vyprodukovat opravdu fenomenální výnosy.

Zlatý Tygr (Golden Tiger) je extrémně silná marihuana, která může obsahovat až 30 % THC!! Proto ji také ve velké míře vyhledávají zkušení kuřáci, kterým „normální tráva“ již dávno nestačí. Její přímo devastující efekt je převážně cerebrální, silně psychedelický, a rozhodně by se mu měli vyhnout všichni nezkušení uživatelé konopí (nebo alespoň užívat s opatrností). Zlatý Tygr totiž rozhodně patří mezi nejsinější konopné odrůdy na našem trhu.

Na závěr ještě musíme upozornit naše zákazníky, že tato úžasná semínka patří do velmi žádané Limitované edice, takže nakupujte dokud jsou 🙂

nabídka AceFeminizované5 kusů 1744 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1769 
spinner

Popis

Golden Tiger Thai Dominant 3rd Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Genetika: Chiang Mai Thai X Malawi Killer (sativa-dominantní)

Doba kvetení: 84 až 98 dní

Kdy sklízet venku: v listopadu

Obsah THC: 20 až 30 %

Obsah CBD: 0.5 %

Příchuť: květinová, citronová, kořeněná, připomíná bylinný čaj

Efekt: cerebrální, psychedelický, extrémně silný

 

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Nároky

,

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

,

CBD

,

Léčivé konopí

Akce RQS konopi