Limitovaná semena konopí Golden Tiger x Panama

Golden Tiger x Panama

Golden Tiger x Panama je sativa-dominantní hybrid z limitované edice konopných semen od SeedBanky Ace Seeds, který vznikl křížením oblíbené odrůdy Golden Tiger s elitním klonem 10. generace Panama Goddess.

Výsledkem tohoto křížení je výjimečně výnosná a super silná odrůda marihuany, která má stoprocentní sativa genetiku a velmi pronikavou vůni. Zejména výnos této konopné holky je prostě fenomenální. Produkuje totiž obrovské a tlusté palice, a má extrémně bujnou fázi kvetení. Tento hybrid má potenciál vyprodukovat tak extrémně vysoké výnosy, že dokonce zastíní i takové modely, jako jsou Killer A5 Haze, nebo Malawi x Panama.

Golden Tiger x Panama kromě toho obsahuje 21 až 26 % THC, takže ani zkušení kuřáci se nemusí bát, že by jim tento model po stránce síly nestačil. Jedinou nevýhodou je, že má stejně jako všechny tropické sativy delší dobu květu, takže se v našem podnebí hodí pouze do interiéru, nebo do skleníku.

A nezapomeňte na to, že semínka z limitovaných sérii jsou většinou k mání pouze do vyprodání zásob, takže pokud máte o tuto holku zájem, určitě s nákupem neotálejte…

nabídka AceFeminizované5 kusů 1769 
spinner

Popis

Golden Tiger x Panama

Genetika: Golden Tiger X 10th Generation Elite Panama Goddess (sativa-dominantní)

Doba kvetení: 77 až 84 dní

Kdy sklízet venku: koncem října

Obsah THC: 21 až 26 %

Obsah CBD: 0,2 %

Příchuť: kadidlo, citron

Efekt: cerebrální, dlouhotrvající, fyzický, extra silný, psychedelický

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi