Parádní semínka až neuvěřitelně silné odrůdy konopí Golden Tiger

Golden Tiger

Golden Tiger (Zlatý Tygr) je extrémně silná odrůda konopí od špičkové SeedBanky Ace Seeds, ve které se spojuje genetika různých, extrémně silných a pryskyřičnatých sativ z Malawi a Thajska.

Tento 100% sativa hybrid má také velkou vegetativní sílu a plodí nádherné rostliny s malými listy a hustými palicemi.

Současná verze Zlatého Tygra má silnější thajské kořeny, díky kterým se snadněji pěstuje a má rafinovanější vůni než jeho předchozí verze.

Golden Tiger v nové podobě obsahuje dvě thajské odrůdy (Koh Chang Thai a Hmong Thai) a dvě rodičovské rostliny Malawi: Old Malawi Killer a 3. generaci New Malawi Killer.

Má převážně květinovou a lehce kořeněnou vůni s citronovým pozadím, obsahuje až 28 % THC a navozuje extrémně silný efek s psychedelickým, povzbuzujícím a velmi dlouho trvajícím účinkem.

Pro začínající kuřáky může být jeho efekt přímo zničující, a proto ho můžeme doporučit pouze těm nejzkušenějším uživatelům.

Semínka konopí odrůdy Golden Tiger kvetou 11 až 14 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

Také produkují vysoké výnosy.

nabídka AceFeminizované1 ks 312 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 859 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1349 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 699 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1349 
spinner

Popis

Genetika: Old Malawi killer, Koh Chang Thai, Hmong Thai a New Malawi killer

THC: 20 – 28 %
CBD: 0.5 %
CBG: 0.7 %

Terpenový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: velmi vysoké množství beta myrcenu, následované menším množstvím limonenemu, linaloolemu, ocimenemu, isopulegolemu, alfa a beta pinenemu, kamfenem a terpinolenem. Sesquiterpeny: převážně nerolidol 2, následovaný beta karyofylenem a stopy nerolidolu 1 a humelenu.

 

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí