Semínka nejsilnější marihuany - Gorilla

Gorilla

Gorilla je extrémně silná marihuana, která obsahuje kolem 25 % THC (zkušení pěstitelé z ní dokonce umí dostat 25 až 30 %). Není proto divu, že byla tato konopná holka pojmenována po nejsilnějším primátovi na zeměkouli.

Tohle úžasně silné konopí vzniklo křížením konopných odrůd Chem Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel. Tyto mateřské rostliny byly již dříve použity u několika hybridních výtvorů, protože již samy o sobě mají silný účinek a skvělou chuť. Z odrůdy Sour Dubb vzešel například slavný Sour Banana Dubb, a Chem Sister je zase přímý potomek super slavného modelu Chem Dog.

Ale vraťme se zpět k naší Gorile. Tato šikovná rostlina totiž není jen úžasně silná, ale také se velice dobře pěstuje. Můžete ji bez obtíží pěstovat takřka v jakémkoli substrátu, a vyprodukuje vám výborné výnosy jak v interiéru, tak i venku. V interiéru dorůstá výšky kolem 120 cm, a kvete relativně krátkou dobu (asi 60 až 65 dnů). Pokud si ji zasadíte venku do kvalitní zeminy a na dobře prosluněné místo, může se vytáhnout klidně až na 3 metry, a její bohatá sklizeň bude připravena počátkem října. Není tudíž divu, že z takového obra sklidíte i více než 1000 gramů parádního konopí, a že si tuhle silnou a výnosnou rostlinu oblíbilo mnoho pěstitelů po celém světě.

Gorilla vytváří velké, kompaktní a silně pryskyřičné palice, které vás po řádném vysušení ohromí chutnou kombinací zemitých, borových a citronových příchutí. Po jejich konzumaci se pak můžete těšit na silně psychedelický efekt s euforickým a veselým účinkem, který nakonec vede k příjemné relaxaci. Díky vysokému obsahu pryskyřice se též často používá k výrobě konopných extraktů všeho druhu.

oo-seeds growshop growmart semínka marihuany

nabídka 00 SeedsFeminizované5 kusů 599 
spinner
nabídka 00 SeedsFeminizované3 kusy 453 
spinner
nabídka 00 SeedsSamokvetoucí3 kusy 453 
spinner
nabídka 00 SeedsSamokvetoucí5 kusů 599 
spinner

Popis

Gorilla

Genetika: Chem Sis X Sour Dubb X Diesel Chocolate

Doba květu: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výška: 90 až 120 cm v interiéru / 250 až 300 cm venku

Výnos v interiéru: 550 až 600 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 1000+ gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 25 %

 

Gorilla Auto

Genetika: Gorilla X Ruderalis

Doba růstu: 70 až 75 dní od vyklíčení semen

Výška: 80 až 100 cm

Výnos: 500 až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 25 %

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

,

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí