Semínka sladkého konopí Gorilla Banana

Gorilla Banana

Když se pěstitelé ze SeedBanky Expert Seeds pokoušeli spojit legendární konopnou odrůdu Gorilla Glue #4 s lahodným Banana Kushem, ukázalo se, že banánový Kush je pro Gorillu ideální partner, protože výsledek tohoto křížení, jenž trefně pojmenovali Gorilla Banana, předčil veškerá jejich očekávání.

Gorilla Banana je velice lahodná indika, o které si kluci z Expert Seeds myslí, že to bude nový bestseller. Je to totiž snadno pěstitelné konopí, kterému se dobře daří v interiéru i exteriéru a má navíc i solidní výnos (až 650 gramů na jednu rostlinu). Podle genetiky to je sice indika, ale při kouření zjistíte, že má primárně povznášející a euforický efekt, který vám navodí parádní náladičku a nepřilepí vás k pohovce či židli jako klasická indika. Je to vlastně dokonalý model pro kouření kdykoli během dne, který skvěle zabaví vás i vaše přátele. Také se výborně hodí pro všechny druhy sportovních aktivit, od cyklistiky, až po jógu. Před samotným kouřením se však ujistěte, že máte v mobilu na rychlé volbě nastavené číslo do vaší oblíbené pizzerie, protože údajně způsobuje velice silnou „žravku“.

Tato konopná holka má nesmírně sladkou chuť s příjemnými tóny tropického ovoce (zejména banánů). Navíc obsahuje až 21 % THC a má i nadprůměrně vysoký obsah léčivého CBD. Proto se též často využívá k léčebným účelům: pomáhá zlepšit chuť k jídlu, tiší bolesti všeho druhu a pomáhá zahnat stres i deprese.

Gorilla Banana je prostě špičkové konopí, které si ihned zamilujete!

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 777 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1144 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 2099 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Gorilla Glue #4 X Banana Kush (indica 80 %, sativa 20 %)

Doba květu uvnitř: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos uvnitř: až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 650 gramů na rostlinu

Obsah THC: 21 %

Obsah CBD: 2 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí