Semena nejsilnějšího konopí na světě Gorilla Bomb

Gorilla Bomb

Co se stane, když zkřížíte pravděpodobně nejsilnější konopnou odrůdu posledních let (Gorilla Glue) s nejprodávanějším konopným šampionem SeedBanky Bomb Seeds (THC Bomb)? Vznikne bombastická Gorilla Bomb!

Gorilla Bomb je špičkový konopný hybrid, který může obsahovat více než 25 % THC!!!

Tato nová odrůda konopí navozuje velice silný efekt s příjemně povznášejícím a energizujícím účinkem. Tento efekt, který nastupuje takřka okamžitě po prvním hitu, vás jako tsunami odnese na vlnách euforie, až vás nakonec usadí v hluboce relaxačním přístavu, kde se budete usmívat celé hodiny a hodiny. Upozorňujeme vás však, že toto konopí není klasifikováno jako jedno z nejsilnějších na planetě jen tak! Pokud to s ním přeženete, velice rychle vás přilepí na gauč, stejně jako slavné lepidlo Gorilla Glue.

Gorilla Bomb má také vynikající chuť, která připomíná směs sladké a kyselé čokolády s tóny motorové nafty. Pokud budete tuto konopnou holku správně krmit, vyprodukuje vám za odměnu obrovské výnosy a krásně velké a husté palice, ze kterých bude pryskyřice přímo prýštit.

Pěstitele z Bomb Seeds strávili zdokonalováním této konopné bomby několik let a nyní si její semínka můžete u nás konečně zakoupit.

bomb-seeds-logo

nabídka BombFeminizované5 kusů 733 
spinner
nabídka BombFeminizované10 kusů 1299 
spinner

Popis

Genetika: Gorilla Glue x THC Bomb

Doba květu: 9 až 10 týdnů

Výnos: 400 až 550 g na metr čtvereční

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi