Semínka velmi aromatické trávy - Gorilla Cheese

Gorilla Cheese

SeedBanka Expert Seeds vám přináší pravděpodobně nejlepší hybrid Dieselu a Skunku v celé konopné historii! Tento lehce sativa-dominantní konopný hybrid byl pojmenován Gorilla Cheese a ve svých genech obsahuje legendární odrůdy UK Cheese a Gorilla Glue #4.

Gorilla Cheese je velice silné konopí s parádní dieselovou příchutí, kterou výborně doplňuje pikantní sýrový podtón. Od všech předchozích kombinací Dieselu a Skunku se však odlišuje nejenom špičkovou chutí a vůní, ale také přímo extrémní produkcí pryskyřice. Tento model je opravdu ten nejlepší z nejlepších

Tato konopná holka obsahuje 21 % THC a zaručeně nezklame ani ty nejzkušenější kuřáky. Má totiž tak extrémně silný cerebrální efekt, že přímo uslyšíte, jak vám „bzučí“ v hlavě. Při větších dávkách má dokonce lehké halucinogenní účinky.

Pokud však patříte mezi nezkušené kuřáky, měli byste ji konzumovat jen velice opatrně, pokud nechcete, aby vás totálně odrovnala.

Co se samotného pěstování týče, Gorilla Cheese má nejradši, když si ji zasadíte v interiéru, a pěstujete ji metodou SOG. Pak má totiž vysoký potenciál vyprodukovat až 450 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku pak sice umí vynést až 650 gramů na jednu rostlinu, ale musíme vás upozornit, že má ráda teploučko. Proto v našem chladnějším klimatickém pásmu doporučujeme jen venkovní pěstění ve skleníku

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 777 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1149 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 2099 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: UK Cheese X Gorrila Glue #4 (indica 40 %, sativa 60 %)

Doba květu uvnitř: 9 až 10 týdnů

Kdy sklízet venku: v říjnu

Výnos uvnitř: 350 až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 550 až 650 gramů na rostlinu

Obsah THC: 21 %

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

, ,

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí