Rychle rostoucí semena silného konopí - Gorilla FAST

Gorilla FAST

Gorilla Fast je rychle rostoucí verze slavné konopné odrůdy Gorilla, díky které se vám zkrátí celková doba kvetení až o dva týdny. S touto super rychlou Gorillou si můžete být jistí, že vaši konopnou holku nepřekvapí předčasné podzimní deště, protože ji budete moci sklízet již koncem prázdnin!

Tohoto konopného rychlíka budete v interiéru moci sklízet za pouhých 40 až 45 dní kvetení a venku bude připraven ke sklizni již koncem srpna. Má o něco nižší vzrůst, ale celkový výnos se takřka nezmění, takže pořád budete moci sklízet až 600 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Gorilla Fast má stejně jako klasická Gorila velké, kompaktní a silně pryskyřičné palice, které vás ohromí chutnou kombinací zemitých, borovicových a citronových příchutí. Po jejich konzumaci se můžete těšit na silně psychedelický efekt s euforickým a veselým účinkem, který podporuje dobrou náladu a skvěle se hodí třeba na chatování s přáteli.

Stejně jako její pomalejší sestra, i Gorilla Fast je extrémně silná marihuana, která obsahuje kolem 25 % THC. Není proto divu, že byla tato konopná holka pojmenována po nejsilnějším primátovi na zeměkouli. Proto ji také vždy užívejte s mírou, aby vás totálně neodrovnala 🙂

 

 

oo-seeds growshop growmart semínka marihuany

nabídka 00 SeedsFeminizované5 kusů 599 
spinner
nabídka 00 SeedsFeminizované3 kusy 453 
spinner

Popis

Gorilla FAST

Doba květu: 40 až 45 dní

Kdy sklízet venku: 20. až 30. srpna

Výška: 80 až 100 cm v interiéru / 200 až 250 cm venku

Výnos v interiéru: 500 až 600 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 1000+ gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 25 %

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

,

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi