Semínka extrémně silného konopí Gorilla Glue Auto

Gorilla Glue Auto

Pěstitelé ze Seedbanky Auto Seeds se rozhodli vytvořit samonakvétací verzi legendárního šampiona konopných soutěží, jenž pojmenovali Gorilla Glue Auto. K vytvoření těchto špičkových konopných semínek použili vybraný klon originální Gorilla Glue, jenž křížili s vynikajícím Auto #1.

Výsledkem je indica-dominantní rostlina se skvělou chutí a vysokým obsahem THC, jež umí za pouhých 70 až 75 dní od vyklíčení semen vyprodukovat přímo obrovské výnosy.

Gorilla Glue Auto je poměrně kompaktní rostlina, jež dorůstá výšky 30 až 70 cm. Je maximálně stabilní, snadno se pěstuje a vytváří opravdu parádní palice, které jsou husté, robustní a pokryté extrémně vysokým množstvím pryskyřice.

Její chuť je obzvláště delikátní. Mísí se v ní citrusové, borovicové a zemité tóny s náznaky čerstvě pražené kávy. Je to podobná chuť, jakou měly legendární odrůdy OG Kush či Sour Diesel.

Gorilla Glue Auto obsahuje až 23 % THC a vyvolává neuvěřitelně uvolňující a euforický efekt, který často způsobuje „Couch Lock“.  Díky extrémně vysokému obsahu THC se také perfektně hodí pro lékařské účely: výborně utišuje chronické bolesti, zahání deprese, tiší nevolnost i svalové křeče a skvěle vám pomůže usnout.

Díky přímo zabijáckému efektu, skvělé chuti a snadnému pěstování se Gorilla Glue Auto stává jednou z nejoblíbenějších odrůd od Auto Seeds. Jen mějte na mysli, že jakmile ji začnete kouřit, bude opravdu těžké odlepit se opět od gauče!

 

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 680  476 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 899  629 
spinner

Popis

Genetika: Original Gorilla Glue x Auto #1

Doba květu: 70 až 75 dní od vyklíčení semen

Výnos: až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 23 %

Obsah CBD: méně než 1 %

 

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí