Perfektní Automat od Barney's Farm - Gorilla Glue Auto

Gorilla Glue Auto

Konopná odrůda Gorilla Glue je ve světě konopí doslova legendou. Tuto extrémně pryskyřičnatou marihuanu si oblíbilo mnoho pěstitelů po celém světe, protože se snadno pěstuje, má vysoký výnos a skvělou chuť.

Gorilla Glue Auto je prvotřídní automat od SeedBanky Barney’s Farm, jenž vznikl křížením elitního klonu odrůdy Gorilla Glue #4 s luxusní novinkou Super Auto #1 od Barney’s Farm. Výsledkem je lehce indika-dominantní hybrid s kompaktní strukturou a krátkou dobou kvetení, jenž bude připraven ke sklizni již za 75 dní od vyklíčení semen. Tato skvělá samonakvétačka dorůstá výšky až 130 cm a dokáže vyprodukovat až 600 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Stejně jako původní Gorilla, i Gorilla Glue Auto produkuje krásně masité palice, jež jsou zcela pokryté hustou a značně lepivou pryskyřicí. Co se vůně a chuti týče, Gorilla Glue Auto má příjemně kořeněnou příchuť s příměsí kávy na zemitém a organickém pozadí.

Je to špičkový automat s velice silným efektem (obsahuje až 25 % THC, což je u automatů takřka nevídané), který má příjemně stimulující a euforický účinek, a hodí se tedy i pro zkušené kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC.

nabídka Barneys FarmSamokvetoucí3 kusy 825 
spinner
nabídka Barneys FarmSamokvetoucí5 kusů 1244 
spinner
nabídka Barneys FarmSamokvetoucí10 kusů 2324 
spinner

Popis

Gorilla Glue Auto

Genetika: Gorilla Glue #4 X BF Super Auto #1 (45% sativa / 55% indika)

Doba růstu: 70 až 75 dní od vyklíčení semen

Výnos: až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 25 %

Výška: 100 až 130 cm

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí