Semena lahodně sladké marihuany Semena lahodně sladké marihuany Gorilla Ice Cream

Gorilla Ice Cream

Pravděpodobně jste již slyšeli o skvělé konopné odrůdě Ice Cream, nebo ji již dokonce sami vyzkoušeli. Tento lahodný model marihuany je velice populární a vyhrál dokonce i několik konopných soutěží. Pěstitelé ze SeedBanky Expert Seeds si však řekli, že by se síla i efekt této slavné odrůdy dala ještě o něco vylepšit a tak ji zkusili zkřížit se super silnou Gorilla Glue #4.

Výsledkem je indika-dominantní konopný hybrid, který si ve svých genech nese to nejlepší z obou mateřských rostlin a byl trefně pojmenován Gorilla Ice Cream.

Pěstování odrůdy Gorilla Ice Cream není vůbec obtížné, rychle kvete a produkuje krásně husté palice s pevně seskupenými trichomy. Tato konopná krasavice je však i extrémně pryskyřičnatá a velice silná. I když se o ni nebudete moc starat, při dostatku světla a živin z ní získáte v interiéru velice solidní výnosy (kolem 450 gramů na metr čtvereční). Pokud ji zasadíte venku, můžete se těšit až na 550 gramů silného a lahodného konopí z jediné rostliny, která by měla dokvést začátkem října.

Gorilla Ice Creamlahodný a velmi hluboký chuťový profil, který v sobě spojuje jemné vanilkové i ananasové tony původní zmrzliny se zemitými a dřevitými tóny legendární Gorilly. Výborný je i její efekt, který je skvěle vyvážený, takže vám pozvedne náladu, naplní vás energií a zlepší motivaci. Zároveň vás ale i uklidní a zlepší vaše soustředění. Takovou výbornou marihuanu si můžete užívat kdykoli během dne, protože vás neposadí do židle jako klasická indika, ale dovolí vám pokračovat ve vašich běžných činnostech.

Výborně též ulevuje od nevolnosti, zlepšuje chuť k jídlu, pomáhá při problémech se spánkem a skvěle tiší bolesti kloubů i svalů.

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 777 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1149 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 2099 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Gorilla Glue #4 X Ice Cream (indica 70 %, sativa 30 %)

Doba květu uvnitř: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: v říjnu

Výnos uvnitř: až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 550 gramů na rostlinu

Obsah THC: 20 %

Obsah CBD: 1 %

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí