Nejlepší konopná semínka Gorilla SFV OG

Gorilla SFV OG

Fantastická odrůda Gorilla SFV OG od SeedBanky Expert Seeds vznikla spojením nesmírně populárního konopí Gorilla Glue #4 a „záludné“ San Fernando Valley OG. San Fernando Valley OG je přezdívaná „záludná tráva“, protože její obrovská síla na vás dopadne přesně v té chvíli, když to nejméně očekáváte a doslova vás posadí na zadek. Také se hodně proslavila svými super léčivými vlastnosti.

Asi si říkáte, že výsledná kombinace takto mocných genetik musí být opravdová BOMBA a máte zcela pravdu. Díky svým výjimečně silným rodičů je Gorilla SFV OG doslova zabijácky silný model, který vás „zhulí“ dřív, než se nadějete.

Gorilla SFV OG je z 90 % indika, takže co se týče náročnosti pěstování, nečekejte žádnou raketovou vědu. S tímto konopím získají vysoké výnosy i méně zkušení pěstitelé, a to jak v interiéru, tak i venku. Ve vaší pěstební místnosti či stanu dorůstá tato rostlina 80 až 110 cm, kvete 55 až 60 dní a vyprodukuje přibližně 450 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku vám pak tato holka vyprodukuje až 550 gramů marihuany na jednu rostlinu a bude připravena ke sklizni během října.

Po přečtení předchozího textu pro vás jistě nebude žádným překvapením, že se Gorilla SFV OG pyšní až neuvěřitelně vysokým obsahem THC (24 %), což ji staví na úroveň těch nejsilnějších konopných modelů, které u nás můžete dostat do rukou. Protože jde téměř o čistou indiku, je její účinek rychlý a velmi dlouhotrvající. Její mocný efekt hluboce uvolní celé vaše tělo i mysl a zároveň vám dodá mírně opojnou a povznášející notu. Díky svému super silnému efektu dokáže navíc skvěle zahnat jakýkoli stres, utlumit chronické bolesti i migrény, a je i skvělým lékem na mnoho dalších problémů.

Pokud milujete silné indiky, bude pro vás Gorilla SFV OG přesně to pravé…

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 777 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1149 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 2099 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Gorilla Glue #4 X Fernando Valley OG (indica 90 %, sativa 10 %)

Doba květu uvnitř: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: v říjnu

Výnos uvnitř: až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 550 gramů na rostlinu

Obsah THC: 24 %

Obsah CBD: 2 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí