Nekřesťansky silná semínka konopí Gorilla x Lilly

Gorilla x Lilly

Potřebujete si doma vypěstovat opravdu silnou marihuanu, protože standardní modely vám již nic „nedávají“? Tak na takové dilema nakonec narazí všichni veteráni, protože dlouhodobé kouření konopí nakonec zvýší vaši tolerance vůči THC na tak vysokou úroveň, že model, který u vás ještě před lety způsoboval parádní rauš, se vás dnes jich sotva dotýká. Naštěstí existuje mnoho konopných odrůd s monstrózně vysokým obsahem THC. Takovéto konopí dokáže totiž snadno „zhulit“ i dlouholeté uživatele marihuany a konopná odrůda Gorilla x Lilly mezi ně rozhodně patří. Tato extrémně silná rostlina je totiž potomkem super účinné odrůdy Gorilla Glue #4 a špičkové Queen Mother.

Gorilla x Lilly od SeedBanky Expert Seeds je indica-dominantní konopná holka, která obsahuje až 25 % THC. Takto vysoký obsah THC dobře využijí nejenom zkušení kuřáci marihuany, ale výborně se hodí i pro lékařské využití (dobře léčí chronické bolesti a pomáhá při problémech se spánkem, úzkostí a stresem), nebo pro výrobu vysoce účinných olejů, mastí a konopných extraktů.

Jediný pořádný „hit“ z bonga nebo jointu bude stačit většině kuřáků, aby si užili její mocný a příjemně ​​uvolňující efekt, který se dostaví takřka okamžitě a trvá dlouhé hodiny. Pokud z ní však chcete získat opravdové maximum, doporučujeme použít odrůdu Gorilla x Lilly k výrobě ohromujících poživatin.

Gorilla x Lilly má navíc velice silné a omamné aroma se štiplavou a sladko-kyselou ovocnou vůní na silném bylinném pozadí. Její lahodně sladká ovocná chuť pak dokáže udělat dojem i na zkušené konopné veterány.

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 777 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1149 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 2099 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Gorrila Glue #4 X Queen Mother (indica 80 %, sativa 20 %)

Doba květu uvnitř: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: koncem září

Výnos uvnitř: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 500 až 600 gramů na rostlinu

Obsah THC: 25 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí